Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Obaly na mobily – popis bottom

Proč obal nebo kryt na mobil?

Obal, kryt či pouzdro na mobil vám dokáže ušetřit spoustu peněz. Možná se to nezdá, ale ceny, náhradních dílů pro telefony, jsou skutečně velmi vysoké. Mnohdy si člověk klade otázku, vyplatí se vůbec mobil opravovat? Vždyť výměna displeje na iPhone 11 Pro Max stojí téměř 14 500 Kč! Není lepší pořídit obal, pouzdro nebo kryt na mobil za pár stovek, k tomu přidat kvalitní tvrzené sklo na mobil a mít jistotu, že jste udělali maximum pro bezpečnost vašeho telefonu? Navíc pokud často měníte telefony a pořídíte obal na mobil a sklo, váš telefon bude vypadat stále jako nový. Žádné škrábance na displeji ani na zádech telefonu.

 

Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil lze, v našem e-shopu, pohodlně vytvořit pomocí propracovaného konfigurátoru. Konfigurátor navíc obsahuje spoustu inspirující grafiky, kterou můžete při vytváření použít. Nechcete se vám vytvářet kryt s vlastní fotkou? Rádi ho vytvoříme za vás. Stačí nám napsat a my vám obratem zašleme několik návrhů, ze kterých si můžete vybrat.

 

Široký výběr telefonů

Máte kryt a tvrzené sklo na můj mobil? Častá otázka od našich uživatelů. Nabízíme více než 60 000 produktů. Můžeme vám nabídnout kryty na mobily pro známé značky jako Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Honor, Nokia a Asus. Konkrétně například kryt na iPhone 6S, Huawei P20 Lite, Huawei Y6 Prime, Huawei Y5 II a mnohé další.

 

Vlastní foto & video

Fotíme a natáčíme pro vás vlastní fotografie a videa, abyste měli skutečnou představu, jak kryty či obaly na mobil vypadají. Nezapomeňte také sledovat náš YouTube kanál 🙂

 

Rady, návody a recenze

Jak nalepit tvrzené sklo na mobil? Co znamená flipové pouzdro? Tyto články a spoustu dalších rad a recenzí najdete v našem blogu, který píšeme, abychom vám usnadnili život 🙂