Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

5 kroků, jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobil?

5 kroků, jak nalepit ochranné tvrzené sklo na mobil?

Ochranná tvrzená skla na mobil se rozdělují na ochranné fólie, které jsou velmi tenké, ale neochrání tolik displej telefonu, jako když nalepíte tvrzené sklo. Tvrzené sklo se nejčastěji prodává o tloušťce 0,33 mm a můžete pořídit 2,5D sklo, ale i třeba 3D sklo nebo dokonce 5D sklo. Jaký je rozdíl těchto skel popisujeme v článku Jaký je rozdíl mezi 2,5D a 3D tvrzeným sklem? Pojďme se nyní však podívat, jak nalepit ochranné sklo. Díky tomu vám společně s obalem na mobil zajistí maximální bezpečnost proti pádům a nárazům.

 

Postup nalepení tvrzeného skla

1) Otřete displej mobilu

U každého tvrzeného skla, které vám pošleme, jsou dva hadříky či utěrky. První hadřík (Wet) je vlhčený a druhý hadřík (Dry) je suchý. Rozbalte první hadřík (Wet) a důkladně očistěte displej mobilu. Nesmí se na displeji nacházet žádné nečistoty.

Čištění displeje vlhčeným hadříkem.

 

2) Vyleštěte displej mobilu

Jakmile očistíte displej telefonu vlhčeným hadříkem, rozbalte druhý hadřík (Dry) a displej vyleštěte do sucha. Povrch musí být nejen suchý, ale také beze šmouh.

 

3) Sundání fólie

Jakmile máte vyčištěný a vyleštěný povrch displeje, sundejte ochrannou fólii, která je nalepená na samotném tvrzeném sklu.

Sundání ochranné fólie, která je na tvrzeném sklu.

 

4) Nalepení tvrzeného skla

Nyní sklo nalepte. V podstatě záleží na vás, jak se vám sklo bude lépe přilepovat. Můžete uchopit sklo oběma rukama a celé najednou nalepit na displej telefonu. Musíte samozřejmě dávat pozor, aby veškeré otvory či výřezy správně lícovaly.

Nalepení tvrzeného skla najednou.

 

Další metodou, jak sklo nalepit je, že kratší stranu umístíte již na svůj telefon, vyrovnáte ho a následně postupně přiklopíte na displej.

Postupné nalepení tvrzeného skla na displej.

 

5) Přitlačte lehce na sklo

Aktuálně máme ochranné sklo nalepené na displej telefonu. Nyní lehce přitlačte uprostřed displeje, aby sklo správně přilnulo k displeji. Chvíli počkejte a zároveň sledujte, jak bublinky pod displejem mizí. Pokud některé bublinky stále pod sklem vidíte, vezměte suchý hadřík (Dry) a směrem od středu ke kraji postupně bublinky vytlačte.

Přitlačení skla na displej mobilu.

 

6) Hotovo

A je to. Tvrzené sklo by mělo být správně nalepené a bez bublinek. Pokud byste chtěli s čímkoliv pomoci, určitě nám napište. Rádi vám pomůžeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rádi bychom vás informovali, že aktuálně není e-shop zcela spuštěn. V případě zájmu, o některé produkty, nás neváhejte kontaktovat.