Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Jak zjistit stav objednávky?

Jak zjistit stavčíslo vaší objednávky?

Ihned po přijetí vaší objednávky začínáme pracovat na jejím vyřízení. V případě, že jste zvolili platbu kartou nebo platbu bankovním převodem, na vyřízení objednávky začínáme pracovat po zaplacení, respektive po připsání peněz na náš účet.

Stav vaší objednávky můžete sledovat ve vašem zákaznickém účtu v sekci Objednávky. Pokud nemáte zákaznický účet, můžete na této stránce vyplnit číslo objednávky a email použitý v objednávce a poté se vám zobrazí kompletní přehled. Dále se můžete informovat u nás nebo případně počkat na informační email, který vždy odesíláme, jakmile je objednávka expedována k vám.

Součástí informačního e-mailu je i odkaz na sledování vaší objednávky / zásilky.

Sledovací číslo zasíláme vždy v informačním e-mailu při expedici vaší objednávky. Technicky není možné získat dříve sledovací číslo než je objednávka expedována.

Pokud již máte sledovací číslo vaší zásilky, můžete jej sledovat vždy na webu jednotlivých dopravců. Nicméně vždy v informačním e-mailu, při expedici objednávky, vám zasíláme přímo odkaz, kde lze zásilku sledovat.

 

Jakou dopravu jste zvolili při objednání?

Rádi bychom vás informovali, že aktuálně není e-shop zcela spuštěn. V případě zájmu, o některé produkty, nás neváhejte kontaktovat.