Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil

POMOCÍ KONFIGURÁTORU NEBO VŠE VYTVOŘÍME ZA VÁS

Kryt na mobil s vlastní fotkou vás odliší od ostatních. Ať už chcete kryt pro sebe nebo jako dárek, budete ve vašem okolí výjimeční.

Nechte si na kryt vytisknout fotografii rodiny, znak oblíbeného týmu, vaší oblíbenou postavu z filmu nebo cokoliv jiného. Váš kryt na mobil s vlastní fotkou si můžete vytvořit pomocí přehledného a propracovaného konfigurátoru. Nechcete se vám motiv vytvářet? Vše můžeme vytvořit za vás. Stačí nám poslat fotografie.

Obal na mobil iSaprio. Skvělá ostrost. | Cover-case.cz
Přední strana flipového pouzdra iSaprio. | Cover-case.cz
Kryt na mobil s ženou na lehátku. 3D tisk. | Cover-case.cz

Jak na to?

Vše je velmi jednoduché. Podívejte se prosím, na jaké typy telefonů, dokážeme vytvořit obal s vlastním motivem. Dokážeme totiž vytvořit vlastní motiv na zadní kryt, ale i na flipové pouzdro (knížkové). Můžete nám také samozřejmě napsat a my vše ověříme. Jakmile známe přesný typ vašeho telefonu, můžeme přejít k vytváření motivu. Motiv si můžete vytvořit v našem propracovaném konfigurátoru nebo nám jednoduše zašlete email s fotografiemi a instrukcemi, jak si motiv představujete vytvořit. Následně vám zašleme několik návrhů. Máte hotový motiv? Stačí už jen objednat.

Přehledný a propracovaný konfigurátor na tvorbu vlastního krytu na mobil. Vytvořte si originální kryt na mobil, který vás bude bavit.

0
+
Vyřízeno objednávek
0
+
Typů telefonů
0
h
Expedováno k vám

UV tisk - skvělý detail obrázku

Kryty a obaly, které jsou potisknuty na zadní straně (nikoliv po stranách), jsou potisknuty na profesionální tiskařské technice s vysokým rozlišením. Navíc jsou všechny motivy zalakovány, což zvyšuje odolnost proti opotřebení a poškrábání motivu (ne jako levné čínské kryty). Motivy jsou navíc vodě odolné. Touto technologií lze tisknout na zadní kryty z tvrdého plastu, silikonové kryty a flipová pouzdra (pouze přední část).

Kryt potisknutý i ze strany?

Na některé typy telefonů dokážeme vytvořit zadní kryty s vlastní fotografií, které jsou potisknuty i ze strany. V tomto případě se nepoužívá UV tisk, jako u většiny krytů, ale sublimace. V rámci této technologie je motiv téměř nezničitelný. Ostrost a detaily ovšem nedosahují takových kvalit jako u UV tisku. Touto technologií lze potisknout pouze zadní kryty z tvrdého plastu.

Recenze

Na co se nejvíce ptáte?

Níže najdete odpovědi na nejčastější otázky týkající se tvorby vlastního krytu na mobil.

Ano, samozřejmě. Stačí jen zaslat na náš email fotografie a instrukce, jak byste chtěli, aby motiv vypadal. Následně vám pošleme návrhy a další informace k dokončení objednávky.

Veškeré obaly jdou do výroby zpravidla kolem 6h ráno. Jeden den trvá vyčpění barvy. Následně je obal na mobil expedován k vám. Tzn. odesíláme zpravidla do dvou pracovních dnů od objednání. Maximálně však 5 pracovních dnů. Vždy vás samozřejmě informujeme o průběhu objednávky.

Z 90% tiskneme pouze na zadní část krytu. Na některé typy mobilů však dokážeme potisknout i strany (používá se jiná technologie tisku). V případě flipového pouzdra je vždy potisknuta pouze přední strana. Zadní strana, u flipového pouzdra, je černá (umělá kůže).

  • Zadní kryt z tvrdého plastu: 440 Kč
  • Silikonový kryt: 425 Kč
  • Flipové pouzdro (knížkové / peněženkové): 595 Kč

Nenašli jste odpověď?

Kontaktujte nás. Vše s vámi rádi vyřídíme.

Přehledný konfigurátor na tvorbu vlastního krytu na mobil. Vytvořte si originální kryt na mobil, který vás bude bavit.

Rádi bychom vás informovali, že aktuálně není e-shop zcela spuštěn. V případě zájmu, o některé produkty, nás neváhejte kontaktovat.